ارتباط با ما

پد سلولزی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه پد سلولزی چیست؟ زیرساخت اساسی سیستم سرمایشی، پد سلولزی Cellulose Pad یا همان پوشال سلولزی می باشد. این مطلب تصمیم دارد تا به شما عزیزان شرح دهد که پد سلولزی چیست و چگونه کار می کند، کاربرد پد سلولزی در چه صنعتی می باشد، تنوع پدسلولزی چه میزان است و مزیت ها و معایب این ...

خرید پد سلولزی
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پد سلولزی چیست؟

زیرساخت اساسی سیستم سرمایشی، پد سلولزی Cellulose Pad یا همان پوشال سلولزی می باشد. این مطلب تصمیم دارد تا به شما عزیزان شرح دهد که پد سلولزی چیست و چگونه کار می کند، کاربرد پد سلولزی در چه صنعتی می باشد، تنوع پدسلولزی چه میزان است و مزیت ها و معایب این قطعه بسیار مهم سلولزی چه می باشد.

پوشال یا پد سلولزی ایده‌ای جالب و مدرنی امی باشد که کاربرد آن در انواع هواساز‌ که بر اساس سیستم تهویه تبخیری عمل می‌نمایند، می باشد. پد سلولزی یکی از تجهیزات اصلی در انواع هواسازها به حساب می آید که ماده اولیه تولید آن، کاغذ کرافت است، پس کی میتوان به سلامت الیاف بکار رفته در این پدها، مطمئن بود، چرا که ایجاد آلودگی نمی نمایند.

ساختار پد سلولزی

ساختار این پدها نیز طوری توسط لایه های نازک کاغذ طراحی شده می باشد که، باعث نفوذ و پخش یکنواخت آب به تمام نقاط پد شود و در نتیجه، با حرکت جریان هوا توسط فن ها، سرمای بیشتری را در محیط مورد نظر تولید نماید. بنابراین پدهای سلولزی قابل استفاده در تمام اماکن و مراکز صنعتی، مسکونی و حتی تجاری می باشند.

جهت مشاوره و استعلام قیمت پد سلولزی و یا خرید پد سلولزی با شماره 09127693460 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *